Benefity pre členov OZ

Zĺavy pre členov OZ

Uvedené zľavy platia len pre členov OZ po predložení členského preukazu a overení jeho platnosti na našej klubovej webstránke. Poskytovateľ zľavy má právo overiť si platnosť preukazu člena OZ na klubovej webstránke, kde treba zadať prihlasovacie meno z preukazu a kliknúť na „hľadať“. Systém zobrazí základné informácie o členovi a v poslednom stĺpci (Člen OZ) musí byť zelená ikonka ak je daný používateľ členom OZ.

V prípade, že ešte nemáte vlastný preukaz člena OZ a chcete si uplatniť zľavu u niektorého z našich partnerov, požiadajte o zľavu a nadiktujte svoj nick na klubovom webe spolu s osobnými údajmi v profile. Partner si Váš nárok na zľavu môže overiť podľa vyššie popísaného postupu s tým, že Vaše meno a priezvisko si môže overiť podľa Vášho občianskeho preukazu.

O zľavu u partnera musíte požiadať pred vystavením faktúry/zaplatením služby. Zľavu si nie je možné nárokovať neskôr/dodatočne. V prípade, že Vám niektorá z uvedených zliav nebola z nejakého dôvodu poskytnutá, napíšte nám o tom e-mail na adresu info@klubsubaru.sk s podrobnosťami, aby sme mohli túto situáciu riešiť.